O FIRMIE 2021-12-15T11:54:17+01:00

Z myślą o Twoim zadowoleniu

SP-ART to stabilna, prężnie działająca firma, funkcjonująca na polskim rynku od 1991 roku. Na terenie Śląska i sąsiednich województw byliśmy jedną z pierwszych firm zaopatrujących biura, drukarnie oraz agencje reklamowe w papier i materiały poligraficzne. Przez ponad 25 lat działalności SP-ART przekształcał się organizacyjnie – ze spółki firma przeobraziła się w własność prywatną. Jednak niezależnie od zmian do dziś pozostajemy czołowym krajowym sprzedawcą hurtowym i detalicznym mediów do druku oraz papierów biurowych.

Działamy po to, by spełniać Twoje oczekiwania!

By zapewnić w pełni satysfakcjonujący asortyment, współpracujemy z wiodącymi dystrybutorami i producentami  papierów poligraficznych, biurowych, materiałów do reklamy wizualnej, materiałów sitodrukowych czy introligatorskich. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych producentów europejskich oraz starannie wyselekcjonowane materiały dostawców spoza Unii Europejskiej. Proponujemy zarówno klasyczne papiery drukarskie, jak i najnowsze podłoża do druku, które pozwolą spełnić najbardziej kreatywne wizje Twoich Klientów!

Warto zaopatrywać się u nas!

 • Służymy praktyczną poradą i fachową pomocą w wyborze papieru i materiałów do konkretnego zlecenia.
 • Stawiamy na jakość i innowacyjność proponowanych produktów.
 • Mamy konkurencyjną i elastyczną ofertę cenową.
 • Dostawy realizujemy sprawnie, pewnie, ekspresowo – nawet w tym samym dniu! Dzięki własnemu niezależnemu transportowi dajemy pełną gwarancję terminowego i bezpiecznego dowozu zamówionych towarów.

Bo dla nas liczy się Klient!

Rozwijając współpracę ze sprawdzonymi producentami i rzetelnymi dostawcami, wprowadzamy nowe usługi i koncepcje w taki sposób, by jak najlepiej dopasowały się do Twoich potrzeb. Dzięki bogatemu doświadczeniu z łatwością dobieramy odpowiednie dla Ciebie rozwiązania. Niezależnie od rodzaju zamawianego materiału i jego zastosowania możesz polegać na wysokim i stabilnym standardzie produktów.

Przekonaj się, że warto – stając się naszym stałym Klientem, zyskujesz specjalne ceny zakupu oraz rozmaite korzyści wynikające z atrakcyjnego programu lojalnościowego.

Wyróżnienia i otrzymane certyfikaty.

Firma SP – ART w ciągu swojej wieloletniej działalności była wyróżniana wieloma nagrodami. W tym roku firma otrzymała prestiżowy certyfikat wydawany przez CENTRUM BADANIA OPINI KLIENTÓW Sp. z o. o., za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów. [WYŚWIETL I ZAPOZANAJ SIĘ Z CERTYFIKATEM]

SP-ART służy pomocą, zaangażowaniem i doświadczeniem.

OFERTA

Oferujemy produkty papiernicze i materiały drukarskie od renomowanych producentów i dystrybutorów ze strefy UE.
 • Działamy szybko i solidnie – dla Twojej satysfakcji.
 • Stawiamy na wysoką jakość produktów.
 • Proponujemy innowacyjne rozwiązania.
Zapraszamy do sklepu online!

ZAKUPY

 • Godziny otwarcia
  Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, w pozostałe dni po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 608313666 lub 882672837.
  Kontakt możliwy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.
 • Dostawa
  Przy zamówieniu powyżej 2000 zł netto poprzez sklep bezpłatna dostawa.
 • Płatność
  Płacąc gotówką przy odbiorze osobistym, zyskujesz 3% rabatu